PODLASKI I WARMIŃSKO-MAZURSKI SALON MATURZYSTÓW
niedziela, 6 września 2020 roku
Kategoria: Komunikaty

Każdy uczestnik Salonu będzie mógł pobrać e-book Informatora dla Maturzystów Perspektywy 2021 i otrzymać premię za obecność we wszystkich sekcjach e-Salonu.

Wszyscy otrzymacie też Certyfikat Uczestnika Salonu Maturzystów Perspektywy 2020 wraz z podsumowaniem Waszej indywidualnej aktywności salonowej (dla siebie, dla wychowawcy, dla rodziców).

Zarejestruj się sam lub poprzez link, który dostaniesz od swojego nauczyciela, i korzystaj!

Egzamin poprawkowy
piątek, 4 września 2020 roku

Egzamin poprawkowy

Egzamin poprawkowy z matematyki zostanie przeprowadzony w dniu 8 września 2020 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali gimnastycznej II LO z BJN.

Zdający przybywają do szkoły z zakrytym nosem i ustami oraz dezynfekują ręce przy wejściu do szkoły.

Nie powinni przybywać na egzamin zdający z objawami sugerującymi infekcję dróg oddechowych oraz przebywający na kwarantannie

"Czas na Las"
środa, 2 września 2020 roku
Kategoria: Komunikaty

Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim organizuje konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży pt."Czas na Las". Informacje o konkursie wraz z załącznikami zostały umieszczone poniżej.

Polscy mistrzowie solidarni z Białorusinami
Kategoria: Komunikaty

Plejada najlepszych polskich sportowców wystąpiła w specjalnym spocie wyrażającym solidarność ze sportowcami i społeczeństwem Białorusi pod hasłem #JesteśmyZWami.

Nowy rok szkolny pod znakiem epidemii i rygoru sanitarnego
Kategoria: Komunikaty

Ze względu na sytuację epidemiczną, inauguracja nowego roku szkolnego wyglądała inaczej niż zazwyczaj. Początek roku szkolnego był wyjątkowy, ale mimo wszystko był to radosny powrót do szkoły.

Tradycyjnie, uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zaszczycili niezwykli absolwenci naszego liceum.

Wszystkim życzymy dużo cierpliwości, spokoju i samych sukcesów. Powodzenia! Trzymamy kciuki za to, aby nauka odbywała się bez przeszkód.

Kiermasz podręczników 2020. Przynieś! Sprzedaj ! Kup!
Kategoria: Komunikaty

04.09.2020r. (piątek) w godz.7.45 - 10.50 zorganizowany zostanie w naszej szkole kiermasz używanych podręczników.

81-rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętamy!

<1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >