Lena Jurczuk - Tak zmieniam świat! - Maturalny Nobel - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Lena Jurczuk - Tak zmieniam świat! - Maturalny Nobel
poniedziałek, 15 stycznia 2024 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki
Kategoria: Osiągnięcia  

Poznajcie Lenę! Ten film to praca konkursowa Leny Jurczuk w III etapie konkursu stypendialnego Maturalny Nobel! Czym jest Maturalny Nobel? Maturalny Nobel to konkurs stypendialny dla osób zmieniających świat! Chcemy pokazać światu i nagrodzić młode osoby, które już dziś zmieniają świat na lepszy.

Co w III etapie?

Spośród setek zgłoszeń, na drodze wielu rozważań i eliminacji Komisja Stypendialna wyłoniła kandydatów, którzy swoimi dokonaniami, pasją i zaangażowaniem zapracowali na udział w III etapie konkursu. Ich zadaniem było stworzenie filmu, w którym pokażą swoje działania i to jak zmieniają nasz świat! Teraz Twoja kolei - oddaj głos na swojego faworyta!

ZASADY GŁOSOWANIA

Aby zagłosować na wybranego przez Ciebie uczestnika zostaw reakcję “To mi się podoba” pod wybranym filmem. Zostawienie łapki w górę jest równoznaczne z oddaniem swojego głosu. Głosowanie rozpoczyna się 15 stycznia 2024 r. i potrwa do 30 stycznia 2024 r. W wyborze Uczestników do etapu finałowego głos internautów stanowi aż 40%!

PARTNERZY MATURALNEGO NOBLA Maturalni.com Fundacja Młodych Liderów Uniwersytety WSB Merito PwC RMF MAXXWstecz