Śpiewająca Księgowa
wtorek, 1 września 2020 roku

Z ogromną przyjemnością śledzimy losy absolwentów. Nasza absolwentka Marta Malinowska jest częstym gościem na naszej stronie. Pisaliśmy o sukcesach Marty jako uczennicy II LOzBJN, później studentki, dziś chcielibyśmy przedstawić Martę jako Księgową. Od 1,5 roku Marta pracuje na stanowisku Młodszej Księgowej. Obecnie prowadzi finanse Osiedla Idea Ogrody w Radomiu, Osiedla 360 i Lykke w Warszawie czy Osiedle Hewelia i Czarnieckiego w Poznaniu. Po pracy Marta śpiewa i to nie byle jak! Była uczestniczką programu „Bitwa na Głosy” gdzie wystąpiła u boku Piotra Rubika. Jak wygląda praca „Śpiewającej Księgowej” możecie sprawdzić na: Grupa Unibep Kariera

Gratulujemy maturzystom wyników Matury 2020
Kategoria: Komunikaty
Gratulujemy maturzystom wyników Matury 2020. Zdawalność wyniosła 93.4 % i jest najlepsza w powiecie bielskim, gdzie wszystkie egzaminy zdało 79 % absolwentów. Szczególne gratulacje należą się tym z naszych maturzystów, którzy osiągnęli 100 % punktów z matematyki, języka angielskiego, języka białoruskiego i języka rosyjskiego. Najwyższy wynik z języka polskiego to 99 %. Życzymy powodzenia w czasie  rekrutacji na wymarzone studia.

Kalendarz roku szkolnego2020/2021
Kategoria: Komunikaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało kalendarz na rok szkolny 2020/2021.

• Rozpoczęcie roku szkolnego: wtorek, 1 września 2020 roku.
  • Zimowa przerwa świąteczna: od 23 grudnia do 31 grudnia 2020 r. W praktyce powrót do szkół 4 stycznia.
  • Ferie zimowe:
  • 18 - 31 stycznia 2021 r. - dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie.
  • 25 stycznia - 7 lutego 2021 r. - podlaskie, warmińsko-mazurskie.
  • 1 lutego - 14 lutego 2021 r. - lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.
  • 15 - 28 lutego 2021 r. - kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.
  • Wiosenna przerwa świąteczna: od 1 do 6 kwietnia 2021 roku.
  • Zakończenie zajęć dla maturzystów: 30 kwietnia 2021 r.
  • Zakończenie zajęć roku szkolnego: 25 czerwca 2021 r.

*Terminy egzaminów zewnętrznych jeszcze nie są znane. Ustali je dyrektor CKE.

Rok szkolny 2020/2021. Inne dni wolne

Gdy mowa o dniach wolnych od szkoły należy wspomnieć także święta, które są ustawowo wolne od obowiązku szkolnego. Mowa m.in. o:

• 1 listopada - Wszystkich Świętych
  • 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości