VIII Zjazd Absolwentów - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

VIII Zjazd Absolwentów
poniedziałek, 5 października 2015 roku
Kategoria: Pozostałe

Zostało założone konto Zjazdu. Zainteresowanych prosimy o dokonywanie wpłat. Koszt udziału w VIII Zjeździe Absolwentów II LO z BJN:

Wersja A – 250 zł od osoby – opłata za całość (piątek, sobota, niedziela).
Wersja B – 50 zł od osoby  - sobota – obiad, materiały zjazdowe; bez udziału w spotkaniu wieczornym. W obu wersjach  uwzględniono koszty organizacyjne.

Odpowiednią kwotę należy wpłacić do  14 września 2016 na konto:

Komitet Organizacyjny VIII Zjazdu Absolwentów II LO z BJN
17-100 Bielsk Podlaski

Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim

97 8061 0003 0001 7923 2000 0010

W tytule przelewu należy podać następujące informacje:

• opłata za udział w VIII Zjeździe Absolwentów II LO z BJN
  • imię i nazwisko
  • nazwisko panieńskie
  • rok ukończenia szkoły

Informujemy, iż w dniu 30 września zawiązał się Komitet Organizacyjny VIII Zjazdu Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim. Przewodniczącą Komitetu została Anna Szkoda a jej zastępcami Katarzyna Ignatiuk i Jan Opaliński. Zjazd odbędzie się w dniach 23,24,25 września 2016 roku (piątek, sobota, niedziela). Dalsze informacje związane z organizacją Zjazdu będą zamieszczane na stronie internetowej Liceum.