Uroczystości - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Uroczystości - Rok szkolny 2011/2012Rok szkolny 2011/2012 za nami
piątek, 29 czerwca 2012 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki


Uroczyste wręczenia świadectw z czerwonym paskiem, listów gratulacyjnych za wzorową postawę, nagród i wyróżnień najlepszym uczniom, sportowcom oraz członkom Klubu Spraw Białorusko - Polskich – tak było dzisiaj w naszej szkole. Wreszcie uczniowie mogą odpocząć od zmagań z nauką, kartkówek, testów i sprawdzianów.  Duża część uczniów obiecuje sobie, że od nowego roku szkolnego bardziej przyłoży się do nauki.


Czytaj więcej
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012
wtorek, 26 czerwca 2012 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dniu 29 czerwca 2012r. o godz. 9.00.


List Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
środa, 2 maja 2012 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

List Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego w związku z obchodami Święta Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja [Więcej]


Zaproszenie na święto Konstytucji 3 Maja
środa, 2 maja 2012 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Powiatowy Zespół ds. Obchodów Świąt Państwowych i Rocznic Patriotycznych zaprasza na uroczystości związane z 221. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbędą się w dniu 3 maja w Bielsku Podlaskim.  


Czytaj więcej
Uroczystość zakończenia nauki klas trzecich w II LOzBJN w Bielsku Podlaskim
niedziela, 29 kwietnia 2012 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

27 kwietnia br. kolejny rocznik maturzystów kończy swoją naukę w murach naszego liceum. W tym dniu na sali gimnastycznej odbyło się pożegnanie klas trzecich, które od 4 maja br. będą zmagać się z trudami egzaminu maturalnego.


Czytaj więcej
Obchody Dnia Niezależnej Białorusi
niedziela, 25 marca 2012 roku
Dodał: Gabriel Siegień

 

 W niedzielę 25.03.2012r w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku odbyły się centralne uroczystości Święta Niezależnej Białorusi – Dnia Woli, w którym uczestniczyli także nauczyciele i uczniowie naszego Liceum.


Czytaj więcej
Dzień Niezależnej Białorusi w naszej szkole
piątek, 23 marca 2012 roku
Dodał: Gabriel Siegień

 

Dzień Niezależnej Białorusi co roku jest hucznie obchodzony przez naszych licealistów. 23 marca 2012 po raz kolejny uczniowie klas pierwszych i drugich zmierzyli się w licznych konkurencjach. Uczestnicy uroczystości mieli okazję obejrzeć turniej przygotowany przez klasy pierwsze. Drugoklasiści zorganizowali konkurs tradycyjnych białoruskich potraw.


Czytaj więcej
Dzień Niezależnej Białorusi
poniedziałek, 19 marca 2012 roku
Dodał: Gabriel Siegień

Czytaj więcej
Studniówka 2012
poniedziałek, 23 stycznia 2012 roku
Dodał: Gabriel Siegień

 

Tradycyjnie około 100 dni przed maturą nasi uczniowie bawili się na balu studniówkowym, który się odbył 22 stycznia 2012. Na początku został odtańczony Polonez, a następnie żywiołowy taniec wykonany w tradycyjnych białoruskich strojach - Lawonicha, po czym uczniowie bawili się przy różnego rodzaju muzyce do samego rana. Ostatnie chwile beztroski w liceum właśnie minęły, studniówka na zawsze pozostanie w pamięci uczniów. Teraz czas wreszcie zacząć myśleć o zbliżającej się wielkimi krokami maturze. Zapraszamy do obejrzenia poniższych galerii.


Czytaj więcej
Zaproszenie na obchody Święta Niepodległości
czwartek, 10 listopada 2011 roku
Dodał: Gabriel Siegień

 

Powiatowy Zespół ds. Obchodów Świąt Państwowych i Rocznic Patriotycznych zaprasza na uroczystość związaną z obchodami 93. rocznicy Narodowego Święta Niepodległości, która odbędzie się w dniu 11 listopada w Bielsku Podlaskim.


Czytaj więcej
<1 2 3 >