Uroczystości - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Uroczystości - Rok szkolny 2011/2012Rok szkolny 2011/2012 za nami
piątek, 29 czerwca 2012 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki


Uroczyste wręczenia świadectw z czerwonym paskiem, listów gratulacyjnych za wzorową postawę, nagród i wyróżnień najlepszym uczniom, sportowcom oraz członkom Klubu Spraw Białorusko - Polskich – tak było dzisiaj w naszej szkole. Wreszcie uczniowie mogą odpocząć od zmagań z nauką, kartkówek, testów i sprawdzianów.  Duża część uczniów obiecuje sobie, że od nowego roku szkolnego bardziej przyłoży się do nauki.


Czytaj więcej
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012
wtorek, 26 czerwca 2012 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dniu 29 czerwca 2012r. o godz. 9.00.


List Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
środa, 2 maja 2012 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

List Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego w związku z obchodami Święta Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja [Więcej]


Zaproszenie na święto Konstytucji 3 Maja
środa, 2 maja 2012 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Powiatowy Zespół ds. Obchodów Świąt Państwowych i Rocznic Patriotycznych zaprasza na uroczystości związane z 221. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbędą się w dniu 3 maja w Bielsku Podlaskim.  


Czytaj więcej
Uroczystość zakończenia nauki klas trzecich w II LOzBJN w Bielsku Podlaskim
niedziela, 29 kwietnia 2012 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

27 kwietnia br. kolejny rocznik maturzystów kończy swoją naukę w murach naszego liceum. W tym dniu na sali gimnastycznej odbyło się pożegnanie klas trzecich, które od 4 maja br. będą zmagać się z trudami egzaminu maturalnego.


Czytaj więcej
Nauczycielom II LOzBJN przyznano Medale Komisji Edukacji Narodowej
niedziela, 16 października 2011 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku pedagodzy z woj. podlaskiego zostali w piątek wyróżnieni odznaczeniami państwowymi.


Czytaj więcej
Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w powiecie bielskim
niedziela, 16 października 2011 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

 

"Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego cudzym dzieciom?"

Deanna Beisser

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej zorganizowano 13 października 2011r w II Liceum Ogólnokształcącym z Białoruskim Językiem Nauczania im B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim.


Czytaj więcej
Życzenia Podlaskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej
czwartek, 13 października 2011 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Edukacji

        Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Państwu Pedagogom moje serdeczne podziękowanie za rzetelność i oddanie, z jakim realizujecie powierzone obowiązki. Wysoce cenię Państwa profesjonalizm i kompetencje, których efektem są wyniki osiągane przez uczniów podlaskich szkół.


Czytaj więcej
Wizyta Jego Ekscelencji Antoniego Pacyfika Dydycza – Biskupa Diecezji Drohiczyńskiej w naszej szkole
środa, 28 września 2011 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

27.09.2011 odbyła się w naszej szkole niezwykła uroczystość. W progach naszej szkoły gościł Jego Ekscelencja Antoni Pacyfik Dydycz – Biskup Diecezji Drohiczyńskiej.


Czytaj więcej
Ślubowanie uczniów klas pierwszych 18.09.2011
niedziela, 18 września 2011 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

 18 września 2011 r. w obecności rodziców i nauczycieli odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Tak oto, z dniem dzisiejszym uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej II Liceum Ogólnokształcącego z Białoruskim Językiem Nauczania im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim.


Czytaj więcej
List Podlaskiego Kuratora Oświaty z okazji nowego roku szkolnego 2011/2012
czwartek, 1 września 2011 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Przed nami kolejny rok nauki i pracy. To również kolejny rok wdrażania reformy edukacyjnej. Dotychczasowe zmiany, choć poddawane krytycznemu osądowi, zmierzają do założonego celu, czyli przeobrażenia polskich szkół w nowoczesne placówki, przyjazne uczniom i rozwijające ich umiejętności oraz zainteresowania. A mijający rok szkolny pokazał, że w naszych uczniach drzemie ogromny potencjał w postaci przeróżnych talentów, które odpowiednio stymulowane wspaniale się rozwijają. Ubiegły rok, ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Rokiem Odkrywania Talentów, zainspirował szkoły i placówki - również z naszego województwa - do pracy nad rozbudzaniem w uczniach ciekawości poznawania świata, ambicji naukowych, sportowych i artystycznych. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w tę działalność, bo dzięki niej nasi uczniowie rozwijają się, umacniają w poczuciu własnej wartości i są lepiej przygotowani do podjęcia wyzwań przyszłości.


Czytaj więcej
List Ministra Edukacji Narodowej do uczniów, rodziców, dyrektorów, nauczycieli i pracowników oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2011/2012
czwartek, 1 września 2011 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Drodzy Uczniowie i Rodzice,
Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele,
Drodzy Pracownicy Oświaty,

po dwumiesięcznym wakacyjnym odpoczynku wracacie do szkoły pełni energii i zapału do pracy. Przed Wami nowy rok szkolny. Rok, w którym czekają nas zadania związane z kolejnym etapem wprowadzania zmian programowych - do trzecich klas szkół podstawowych i gimnazjów. Będzie to również kolejny rok upowszechniania edukacji przedszkolnej oraz obniżania wieku rozpoczynania nauki w szkole.


Czytaj więcej
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 w II LO z BJN
czwartek, 1 września 2011 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

 

Za nami dwa miesiące wakacji. Rozpoczął się nowy rok szkolny. Kolejny rok wytężonej pracy, nadziei, marzeń oraz sukcesów edukacyjnych. Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, a nauczycielom cierpliwości. 

 

 


Czytaj więcej
Rozpoczęcie roku szkolnego
poniedziałek, 22 sierpnia 2011 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1.09.2011 godz. 9.00.


<1 >