Wizyta Jego Ekscelencji Antoniego Pacyfika Dydycza – Biskupa Diecezji Drohiczyńskiej w naszej szkole - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

środa, 28 września 2011 roku
Kategoria: Uroczystości

27.09.2011 odbyła się w naszej szkole niezwykła uroczystość. W progach naszej szkoły gościł Jego Ekscelencja Antoni Pacyfik Dydycz – Biskup Diecezji Drohiczyńskiej.

Uczniowie oraz nauczyciele spotkali się z księdzem Biskupem w sali gimnastycznej. Wszyscy w skupieniu wysłuchali słów księdza Biskupa, który poruszył problemy współczesnej młodzieży. Na koniec spotkania została odmówiona wspólna modlitwa oraz udzielone błogosławieństwo wszystkim zebranym. Wizytę Jego Ekscelencji A. Dydycza zakończyło kameralne spotkanie z pracownikami szkoły.

Fot. Katarzyna Kolata