Ślubowanie uczniów klas pierwszych 18.09.2011 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Ślubowanie uczniów klas pierwszych 18.09.2011
niedziela, 18 września 2011 roku
Kategoria: Uroczystości

18 września 2011 r. w obecności rodziców i nauczycieli odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Tak oto, z dniem dzisiejszym uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej II Liceum Ogólnokształcącego z Białoruskim Językiem Nauczania im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim.

Drodzy uczniowie klas pierwszych pamiętajcie, aby słowa wypowiedziane podczas ślubowania nie były pustym brzmieniem, ale autentycznym odzwierciedleniem postawy uczniowskiej. Życzymy Wam, aby każdy dzień nauki w liceum dostarczał tylko pozytywnych emocji, a osiągane przez Was wyniki w nauce, sporcie i innych dziedzinach przynosiły satysfakcję i poczucie samorealizacji.

Sławomir Niedźwiecki

Fotorelacja: