Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w powiecie bielskim - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w powiecie bielskim
niedziela, 16 października 2011 roku
Kategoria: Uroczystości

"Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego cudzym dzieciom?"

Deanna Beisser

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej zorganizowano 13 października 2011r w II Liceum Ogólnokształcącym z Białoruskim Językiem Nauczania im B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim.

W uroczystości udział wzięli Sławomir Jerzy Snarski starosta powiatu bielskiego, Grzegorz Tymiński naczelnik Wydział Oświaty, Spraw Społecznych i Rozwoju Lokalnego, księża, dyrektorzy i pracownicy jednostek powiatowych, dyrektorzy szkół, nauczyciele, emeryci, młodzież II LO z BJN w Bielsku Podlaskim.

Były przemówienia, życzenia, nagrody, gratulacje dla nauczycieli za wkład i zaangażowanie oraz życzenia pomyślności i wytrwałości w pracy. Całość uświetnił doskonały program artystyczny w wykonaniu naszych wspaniałych uczniów. Program został przygotowany przez panie Katarzynę Ignatiuk i Alicję Nidae i w ocenie zebranych okazał się prawdziwą rewelacją.

Na zakończenie uroczystości zaproszeni otrzymali drobny upominek w postaci kalendarza na rok 2012 z logo naszej szkoły. Wcześniej nauczyciele naszej szkoły otrzymali specjalny, niezwykle kreatywny numer gazetki Lawa w całości poświęcony nauczycielom II LOzBJN.

Sławomir Niedźwiecki

Fot. Katarzyna Kolata i Emilia Lewczuk