Nauczycielom II LOzBJN przyznano Medale Komisji Edukacji Narodowej - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Nauczycielom II LOzBJN przyznano Medale Komisji Edukacji Narodowej
niedziela, 16 października 2011 roku
Kategoria: Uroczystości

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku pedagodzy z woj. podlaskiego zostali w piątek wyróżnieni odznaczeniami państwowymi.

Wśród wyróżnionych znaleźli się nauczyciele naszej szkoły.  Medale Komisji Edukacji Narodowej przyznano:  Pani Eugenii Opalińskiej, Pani Irenie Trojanczuk i Panu Sławomirowi  Niedźwieckiemu.

Podczas uroczystości kurator Jerzy Kiszkiel powiedział m.in.: „– Dziękuję podlaskim nauczycielom za profesjonalizm i kompetencję. Życzę stabilizacji w pracy, satysfakcji i wdzięcznej pamięci uczniów”.

Fot. Sławomir Niedźwiecki

Fot. Archiwum Kuratorium Oświaty w Białymstoku