Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 w II LO z BJN - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 w II LO z BJN
czwartek, 1 września 2011 roku
Kategoria: Uroczystości

Za nami dwa miesiące wakacji. Rozpoczął się nowy rok szkolny. Kolejny rok wytężonej pracy, nadziei, marzeń oraz sukcesów edukacyjnych. Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, a nauczycielom cierpliwości.

Na dzisiejszej uroczystości, jak co roku pojawili się absolwenci naszej szkoły. Początek roku szkolnego jest dla nich doskonałą okazją, by spotkać swoich młodszych kolegów oraz porozmawiać z nauczycielami, wychowawcami. Młodsi koledzy pytali: „To wam się jeszcze chce tutaj przychodzić ? Zaskoczony.” -Oni dopiero za kilka lat będą postrzegać i wspominać liceum jako najlepszy okres w życiu młodego człowieka i będą żałować, że trwał tak krótko.

Fotorelacja:

Fot. Katarzyna Kolata