Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich. - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich.
sobota, 25 kwietnia 2015 roku
Kategoria: Uroczystości

24 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odegraniem hymnu narodowego. Pan dyrektor Andrzej Stepaniuk dokonał podsumowania osiągnięć absolwentów w ciągu trzyletniego okresu nauki w liceum. Wraz z wychowawcami dokonał wręczenia nagród i wyróżnień uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole oraz brali czynny udział w pracy różnych organizacji szkolnych i pozaszkolnych. Szczególne słowa uznania Pan dyrektor skierował do młodzieży, która podejmowała aktywne działania i inicjatywy w Klubie Spraw Polsko-Białoruskich (opiekun mgr Włodzimierz Wawulski). Nagrody za osiągnięcia sportowe wręczył mgr Eugeniusz Bedeniczuk.
W imieniu maturzystów głos zabrali Urszula Lipato i Krzysztof Olejniczak. Wyrazy serdeczności starszym kolegom przekazała także przedstawicielka klas drugich, Patrycja Burkiewicz. Na część artystyczną złożyły się występy Patrycji Burkiewicz, Marii Martyniuk oraz zespołu Spadczyna. Absolwenci poszczególnych klas byli zapraszani po odbiór świadectw, listów gratulacyjnych i nagród, które odbierali z rąk Dyrektora Szkoły i Wychowawców.
Szczęśliwi aczkolwiek wzruszeni maturzyści po zakończeniu części oficjalnej udali się do klas na ostatnie spotkanie ze swoimi kolegami oraz wychowawcami.

Naszym absolwentom życzymy szczęścia w dalszym życiu, wytrwałości w dążeniu do upragnionych celów oraz pomyślnie zdanej matury.

Fotoreportaż z uroczystości Klaudia Doroszkiewicz

Fot. Klaudia Doroszkiewicz