Lea Guhlmann z Niemiec otrzymała świadectwo z wyróżnieniem - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Lea Guhlmann z Niemiec otrzymała świadectwo z wyróżnieniem
środa, 25 czerwca 2014 roku
Kategoria: Uroczystości

24 czerwca Lea Guhlmann z Niemiec, w obecności Grona Pedagogicznego II LO z BJN otrzymała świadectwo z wyróżnieniem oraz list gratulacyjny i nagrody książkowe.

W roku szkolnym 2013/2014 Lea była uczennicą Naszej Szkoły w ramach międzynarodowego programu wymiany młodzieży Youth for Understanding.

Youth for Understanding jest jedną z największych światowych organizacji społecznych, która zajmuje się międzynarodową wymianą młodzieży. Celem YFU jest umożliwienie młodzieży wzięcia czynnego udziału w życiu rodzinnym, szkoły i środowiska w obcym kraju, aby z innej perspektywy móc rozwijać wrażliwość na podobieństwa i różnice kulturowe oraz pogłębiać zrozumienie dla wspólnych idei i wartości.