Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2014 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2014
piątek, 31 stycznia 2014 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki
Kategoria: Uroczystości  

 

Wzorem lat ubiegłych w Kuratorium Oświaty w Białymstoku została zorganizowana uroczystość poświęcona wyrażeniu uznania dla pracy szkół ponadgimnazjalnych, które corocznie odnotowują wysokie osiągnięcia w skali kraju i najlepsze rezultaty w naszym województwie pod względem liczby laureatów i finalistów olimpiad oraz wyników egzaminów zewnętrznych. Miło nam poinformować, że w spotkaniu uczestniczył również Pan Dyrektor II LO z BJN w Bielsku Podlaskim Andrzej Stepaniuk. Gospodarz uroczystości Pan Jerzy Kiszkiel – Podlaski Kurator Oświaty, powitał gości oraz zaprezentował wyniki rankingu podlaskich liceów ogólnokształcących i techników w roku szkolnym 2012/2013. 

Podlaski Kurator Oświaty oraz Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski przekazali w swoich wystąpieniach podziękowanie za doskonałe efekty pracy dydaktycznej i zaangażowanie całej społeczności szkolnej w ich uzyskanie. Podkreślano, że potwierdza to ogromną pracę wkładaną w edukację w szkołach w województwie podlaskim. Zwrócono także uwagę na znaczące sukcesy w zakresie kształcenia zawodowego, gdzie technika podlaskie zajęły często najwyższe pozycje w kraju w poszczególnych kwalifikacjach.
Dyrektorom 10 najlepszych liceów ogólnokształcących oraz 10 najlepszych techników w województwie przekazano pamiątkowe grawertony, gratulując całej społeczności szkolnej wysokiej pozycji szkoły oraz życząc kolejnych sukcesów.

Źródło: Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Zdjęcia: Archiwum Kuratorium Oświaty w Białymstoku

 Wstecz