Rajd rowerowy Bielsk Podlaski – Koźliki - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Rajd rowerowy Bielsk Podlaski – Koźliki
wtorek, 22 października 2013 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki
Kategoria: Wycieczki  

Dnia 21 października, uczniowie klas drugich pod opieką prof. Eugeniusza Bedeniczuka  brali udział w rajdzie rowerowym Bielsk Podlaski – Koźliki. Mimo początkowo niesprzyjającej pogody ten wyjazd okazał się bardzo udany.

Trasa, która pokonaliśmy to ponad 40 kilometrów. Mogłoby się wydawać że było ciężko  lecz nie było i uśmiechy nie schodziły z naszych twarzy. Na miejscu rozpaliliśmy ognisko co było nie lada wyzwaniem gdy padał deszcz. Z pomocą przyszedł nam nasz opiekun i po kilku minutach mogliśmy zjeść ciepłe kiełbaski. Gdy się posililiśmy mogliśmy zacząć podziwiać piękne widoki Koźlik. Następnie udaliśmy sie na spacer po lesie do pobliskiego młyna oraz na pomost gdzie widok zapierał dech w piersiach.

Tą wycieczkę z pewnością zapamiętamy na długo, gdyż pokonaliśmy swoje słabości jadąc  w niezbyt sprzyjającej pogodzie ale efekt był wart wysiłku. Wszyscy zmęczeni lecz szczęśliwi dojechaliśmy do domu i na wiosnę z pewnością znów wybierzemy się na kolejną rowerową wycieczkę.

Tekst - Ewa Korolko

Zdjęcia: Ewa Korolko i Natalia Weremiejuk link do zdjęć

 

 Wstecz