Uroczystość z okazji święta KEN w Naszej Szkole - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczystość z okazji święta KEN w Naszej Szkole
wtorek, 15 października 2013 roku
Kategoria: Uroczystości

W uroczystościach z okazji święta KEN wzięli udział pracownicy szkoły, zaproszeni emeryci i uczniowie. Tegoroczna uroczystość przebiegała pod hasłem „Oscary 2013”. Nauczyciele nominowani byli w sześciu kategoriach.

Zwycięzcami zostali:

- w kategorii Do rany przyłóż – mgr Eugenia Opalińska

- w kategorii  Z klasą - mgr Iwona Anna Czyżyk

- w kategorii Ciśnieniowiec – mgr Irena Trojanczuk

- w kategorii Żartowniś – mgr Mikołaj Babulewicz

- w kategorii – Na czasie – mgr Włodzimierz Wawulski

- w kategorii Szef wszystkich szefów – dyrektor Andrzej Stepaniuk

Nagrodzeni nauczyciele otrzymali pamiątkowe statuetki.

Podczas uroczystości wystąpiło szkolne koło teatralne (opiekun mgr  Alicja Nidae) z przedstawieniem „Wehikuł czasu”. Zaprezentowały się również szkolne zespoły wokalne „Spadczyna” i „Wianok” (opiekun mgr Joanna Chilkiewicz). Grą na akordeonie zachwycili wszystkich Jakub Maciejuk i Michał Skorbiłowicz. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali również: Anna Gul, Patrycja Suproniuk, Magdalena Malinowska, Ewelina Dobosz, Anna Nesteruk, Dariusz Zacharczuk i Sebastian Malinowski. Uczniowie klas drugich rozbawili publiczność występem kabaretowym.

Uroczystość przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem mgr Katarzyny Ignatiuk.

Fot. Magdalena Jóźwiuk