Nasi uczniowie w Skicie Świętych Antoniego i Teodozjusza Kijowsko-Pieczerskich w Odrynkach - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

sobota, 12 października 2013 roku
Kategoria: Wycieczki

W dniu 10.10 br. w Skicie zagościli uczniowie Naszej Szkoły wraz z opiekunami.

Archimandryta Gabriel oprowadził ich po skicie, a batiuszka Piotr Snarski odsłużył molebień podczas którego modlił się za wszystkich pielgrzymów, którzy dzisiaj przyjechali. Po krótkim nabożeństwie archimandryta podziękował wszystkim za przyjazd, a o. Piotr życzył namiestnikowi wszystkiego dobrego i wszyscy zaśpiewali mu "Mnohaja leta". Następnie archimandryta zaprosił uczniów i nauczycieli na skromny poczęstunek. Na koniec wszyscy podeszli do ojca Gabriela po błogosławieństwo i pojechali szczęśliwie do domu.