KONKURS Moja Szkolna Tapeta – edycja II – 2012/13 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

KONKURS Moja Szkolna Tapeta – edycja II – 2012/13
wtorek, 6 listopada 2012 roku
Kategoria: Pozostałe

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym konkursie Moja Szkolna Tapeta.

Szkoła biorąc udział w konkursie umożliwia Uczniom start w rywalizacji międzyszkolnej na zrealizowanie najlepszej grafiki komputerowej (tapety komputerowej) w jednej z dwóch Kategorii: (zobacz Regulamin konkursu)

• Kategoria I : „Ważna dla mnie kampania społeczna” – dowolnie wybrana przez ucznia np. „Palenie szkodzi zdrowiu”, „Zasady bezpieczeństwa w Internecie”,  „Zwierzę też czuje!” lub inny, bardzo ważny temat społeczny dla ucznia, który chce bardzo przedstawić.
  • Kategoria II : „Tapeta komputerowa mojej szkoły” – dowolna interpretacja graficzna ucznia, która przedstawia jego szkołę z jak najlepszej strony za pomocą tapety komputerowej.