Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych
niedziela, 23 września 2012 roku
Kategoria: Uroczystości

23 września 2012 r. zgodnie z tradycją naszej szkoły, w obecności rodziców i grona pedagogicznego odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Tak oto, z dniem dzisiejszym uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej II Liceum Ogólnokształcącego z Białoruskim Językiem Nauczania im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim.

Drodzy uczniowie, jako licealiści rozpoczynacie pojedynek z wiedzą. Pamiętajcie, aby słowa wypowiedziane podczas ślubowania nie były pustym brzmieniem, ale autentycznym odzwierciedleniem postawy uczniowskiej. Życzymy Wam, aby każdy dzień nauki w liceum dostarczał pozytywnych emocji, a osiągane przez Was wyniki w nauce, sporcie i innych dziedzinach przynosiły satysfakcję i poczucie samorealizacji.

Życzymy samych sukcesów w niełatwym życiu uczniowskim!

fot. Katarzyna Wawreniuk, Karolina Nowicka