Życzenia Podlaskiego Kuratora Oświaty - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Życzenia Podlaskiego Kuratora Oświaty
sobota, 30 czerwca 2012 roku
Kategoria: Pozostałe

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

W związku z kończącym się rokiem szkolnym składam moje podziękowanie Dyrektorom, Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkół za rzetelne i odpowiedzialne wypełnianie codziennych obowiązków.
Dziękuję Państwu za profesjonalizm i zaangażowanie, które znajdują swoje odzwierciedlenie w dobrych wynikach i sukcesach osiąganych przez podlaskich uczniów.
        Na okres wakacji życzę Państwu słonecznej pogody, udanego wypoczynku i zregenerowania sił witalnych.

Słowa podziękowania za wsparcie i pomoc kieruję również do Rodziców oraz wszystkich instytucji współpracujących ze szkołami. To współdziałanie pozytywnie wpływa zarówno na sprawne zarządzanie szkołami jak i efektywność procesu dydaktyczno-wychowawczego.

Pozdrawiam również wszystkich Uczniów, gratuluję osiągniętych wyników i życzę beztroskich, ale bezpiecznie spędzonych wakacji.

Jerzy Kiszkiel
Podlaski Kurator Oświaty