Dzień Edukacji Narodowej 2024 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Dzień Edukacji Narodowej 2024
sobota, 19 października 2024 roku
Kategoria: Uroczystości

Dzień Edukacji Narodowej 2024. Fot. Piotr Jarmocik

18 października br. odbyła się w Naszym Liceum Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wydarzenie prowadzili: Igor Lewczuk z kl. II c oraz Bartłomiej Tomczuk z kl. III b.

Na wstępie głos zebrała Dyrektor II LO z BJN Joanna Jakimiuk, która stwierdziła, że po raz pierwszy występuje w roli dyrektora szkoły. Zwracając się do uczniów, Pani dyrektor podkreśliła, jest absolwentką szkoły, a 22 lata temu była na ich miejscu, jako uczennica liceum.

Następnie dyrektor Joanna Jakimiuk złożyła życzenia nauczycielom i przystąpiła do wręczenia nagród Dyrektora Szkoły. Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej był obfity w nagrody dla nauczycieli naszego liceum, ponieważ aż dwóch nauczycieli otrzymało Nagrodę Starosty Bielskiego, aż siedmioro nauczycieli otrzymało wysokie odznaczenia państwowe, a sześcioro nagrodę Dyrektora Szkoły.

Następnie uczniowie zaprezentowali wspaniałą część artystyczną, podczas której wręczyli Oskary nauczycielom, zaprosili nauczycieli do wzięcia udziału w hinduskich technikach relaksacyjnych oraz śpiewali piękne piosenki. Osobą odpowiedzialną za część artystyczną była Pani Katarzyna Ignatiuk.

A oto zwycięzcy Oskarów:

• Z klasą - Iwona Anna Czyżyk
  • Na luzie - Bartosz Warmijak
  • Sokole oko - Natalia Koczuk
  • Szwajcarski zegarek - Małgorzata Korolczuk
  • Ciśnieniowiec - Halina Jakimiuk
  • Bratnia dusza - Justyna Iganowicz-Car
  • Złota katarynka - Irena Trojanczuk
  • Head school manager - Joanna Jakimiuk
  • Najlepszy z najlepszych - Włodzimierz Wawulski
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!!

Fot. Piotr Jarmocik