Prezentacja wyższych uczelni - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Prezentacja wyższych uczelni
czwartek, 9 listopada 2023 roku
Kategoria: Komunikaty

8 listopada br. uczniowie kl. IVa i IVbc zapoznali się z ofertą edukacyjną AWF Biała Podlaska i Akademii Leona Koźmińskiego.

AWF Biała Podlaska zaprasza na studia na kierunkach: wychowanie fizyczne, wychowanie fizyczne w służbach mundurowych, wychowanie fizyczne i taniec, sport – piłka nożna, sport – sporty walki, e-sport, trener personalny, terapia zajęciowa, turystyka i rekreacja, fizjoterapia, kosmetologia, są najlepszym sposobem na zdobycie wiedzy i umiejętności cenionych na rynku pracy, realizację zainteresowań i – co równie ważne – poznanie niezwykłych ludzi.

Film promocyjny

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie to polska niepubliczna uczelnia akademicka z siedzibą w Warszawie, założona w 1993 r., specjalizująca się w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinach: ekonomia i finanse, nauki o zarządzaniu i jakości oraz nauki prawne. Według rankingu „Financial Times” – European Business Schools Ranking – jest liderem kształcenia biznesowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Posiada trzy międzynarodowe akredytacje: AACSBAMBA i EQUIS, tworzące tzw. potrójną koronę akredytacyjną Triple Crown Accreditation.

Akademia Leona Koźmińskiego uzyskała uprawnienia do nadawania stopnia doktora w pięciu obszarach: zarządzanie, ekonomia, prawo, finanse i socjologia, a także uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego w obszarach: zarządzanie, ekonomia i prawo.

Uczelnia posiada wyróżnienie Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla czterech kierunków: zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo i administracja.

W ALK kształci się ponad 8000 osób. Uczelnia prowadzi studia licencjackie i magisterskie, szkołę doktorską, a także studia podyplomowe, w tym programy MBA, w języku polskim i angielskim.

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie