Galaktyka kobiet XI: spotkanie z ekspertkami - 8.03, godz. 17.00 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Galaktyka kobiet XI: spotkanie z ekspertkami - 8.03, godz. 17.00
wtorek, 7 marca 2023 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki
Kategoria: Komunikaty  

8 marca godz. 17.00

Jakie są możliwości rozwoju kariery w sektorze kosmicznym? Czym jest budowanie marki osobistej? Które umiejętności warto rozwijać, by zarządzać projektami kosmicznymi? Co to znaczy prowadzić duży, międzynarodowy program kosmiczny?

Na te i inne pytania odpowiedzą trzy niezwykłe badaczki, które 8 marca o godzinie 17.00 wspólnie z Wami stworzą Galaktykę kobiet. Będą mówić o pasjach, wytrwałości w dążeniu do celu, wyborze drogi życiowej oraz sukcesach (a czasem porażkach) odnoszonych podczas pracy w zawodach, które według stereotypowego myślenia pozostają domeną mężczyzn. Posłuchaj ekspertek i porozmawiaj z nimi podczas wydarzenia.

Spotkanie z ekspertkami na żywo można oglądać na:

You Tubehttps://www.youtube.com/watch?v=b2s3MZXga-I

Facebook: Galaktyka kobiet – transmisja https://www.facebook.com/events/734038974947463

Galaktyka kobiet to cykl spotkań organizowanych w ramach programu ESERO-Polska, tworzonego w Centrum Nauki Kopernik. Innowacyjne firmy oraz instytuty badawcze wciąż szukają młodych osób, które potrafią krytycznie myśleć, są kreatywne i nie boją się wyzwań. Tam znajdują pracę nie tylko astrofizycy badający bliski i odległy Wszechświat, astrobiolodzy szukający życia na innych planetach czy inżynierowie-konstruktorzy pojazdów kosmicznych. Potrzebne są programistki, projektantki aplikacji w najnowszych technologiach, analityczki i inne specjalistki w różnych dziedzinach: psychologii, medycynie, geologii planetarnej, energetyce przyszłości.

https://esero.kopernik.org.pl/galaktyka-kobiet-xi-spotkanie-z-ekspertkami/Wstecz