Spotkanie noworoczne starosty bielskiego i otwarcie nowej sali sportowej w II LOzBJN - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

wtorek, 24 stycznia 2023 roku
Kategoria: Komunikaty

Dyrektor II LOzBJN Andrzej Stepaniuk wraz z zespołem „Spadczyna”. Fot. Sławomir Niedźwiecki

24 stycznia w naszej szkole odbyło się noworoczne spotkanie władz starostwa powiatowego z przedstawicielami samorządów, instytucji oraz firm działających na terenie powiatu.

Wśród gości obecni byli wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, senator Jacek Bogucki, posłowie na sejm: Krzysztof Truskolaski i Eugeniusz Czykwin, biskup senior drohiczyński Antoni Dydycz, a także samorządowcy z powiatu bielskiego i hajnowskiego oraz siemiatyckiego. Uroczystego poświęcenia nowej hali sportowej dokonali prawosławny arcybiskup bielski Grzegorz oraz biskup diecezji drohiczyńskiej Piotr Sawczuk.

- Większość mego życia spędziłem w tym miejscu, będąc uczniem Trójki, później II LO, a następnie przez 20 lat - jej dyrektorem. Kończąc moja karierę, cieszę się, że mogłem gościć tak dostojnych gości. Mam nadzieję, że na sali będzie można teraz „zaszaleć". To ma być sala sportowa, nie wpuścimy nikogo z komputerem - żartował Pan dyrektor Andrzej Stepaniuk.

Spotkanie uświetnił występ wokalny zespołu „Spadczyna” działający przy II LOzBJN.

Fot. Sławomir Niedźwiecki