Spektakl "Komedia o nieszczęśliwym chłopie, jego żonie Melanii, Żydzie Dawidzie i diable, który stracił sens bytu" - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

niedziela, 20 listopada 2011 roku
Kategoria: Pozostałe

W dniu 18 listopada 2011r. uczniowie klas I i II naszej szkoły uczestniczyli  w Bielskim Domu Kultury w spektaklu w języku białoruskim pt.:„Komedia o nieszczęśliwym chłopie, jego żonie Melanii, Żydzie Dawidzie i diable, który stracił sens bytu” według „Komedii” Kajetana Maraszewskiego i „Ptaka szczęścia” Franciszka Olechnowicza w wykonaniu Teatru Dramatycznego z Grodna.

Organizatorami wydarzenia byli: Fundacja "Muzyka Cerkiewna" w Hajnówce, Radio Racja i Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku.