Spotkanie z Iwoną Golonko, absolwentką LO z BJN - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Spotkanie z Iwoną Golonko, absolwentką LO z BJN
wtorek, 17 maja 2022 roku
Kategoria: Komunikaty

Spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej z autorką książki Iwoną Golonko, która jest absolwentką LO z BJN.

kilka słów o autorce:

Iwona Golonko od 12 lat zarządza firmą doradczo-szkoleniową Maroney wyróżnioną nagrodą HR Jutra na którą zapracował zespół ponad 30 trenerów i konsultantów. Współpracuje z partnerskimi zespołami w Europie (Wielka Brytania, Czechy, Ukraina). Jej zespołowi zaufało prawie 100 firm z różnych branż, których kadra zarządzająca i pracownicy rozwijają swoje kompetencje w projektach szkoleniowych oraz doradczych.

Pomysłodawczyni, kreatorka i główna trenerka Akademii Kobiet Niezależnych, Akademii Liderów Jutra, Akademii Psychologii Uczciwej Sprzedaży.

Wykładowca m.in. na studiach magisterskich, podyplomowych i programach MBA na Uniwersytecie Warszawskim, na Uczelni Łazarskiego, w Szkole Biznesu Politechniki Warszawski oraz w Collegium Humanum.