Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
piątek, 29 kwietnia 2022 roku
Kategoria: Komunikaty

Fot. Sławomir Niedźwiecki

„Drodzy maturzyści, nadszedł ten dzień, dzień w którym otrzymujecie świadectwa ukończenia szkoły i być może z lękiem czekacie na maturalny czyściec. Wiedzcie, że będziemy tęsknić za Waszym "karmieniem zielonych płuc szkoły", za przesiadywaniem w szkolnym radiowęźle, za Waszym poczuciem humoru. Dziękujemy za wspólnie spędzone lata, za mądre wsparcie i pomoc. Życzymy, by powiodło się wam i na maturze i w życiu. Niechaj każdy z Was znajdzie swoje miejsce na ziemi i będzie szczęśliwym człowiekiem” – słowa te skierowały do maturzystów przedstawicielki społeczności uczniowskiej Amelia Dermiaha i Tatiana Ciesnowska.

Fot. Sławomir Niedźwiecki