Szkolna Internetowa Gra Giełdowa - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa
piątek, 18 marca 2022 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki
Kategoria: Komunikaty  

Uczniowie klasy III a Igor Ignatiuk i Igor Zinowczyk z sukcesem uczestniczą w projekcie Szkolna Internetowa Gra Giełdowa. Uczniowie inwestują w swoją przyszłość i poznają w sposób praktyczny inwestowanie na giełdzie. Miło nam poinformować, że po pierwszym etapie gry nasz zespół zajmował w rankingu I miejsce w woj. podlaskim i II miejsce w Polsce. Gratulujemy doskonałego wyniku i trzymamy kciuki za sukces w kolejnych etapach. Projekt trwa do 28  kwietnia 2022.

SIGG to największy projekt edukacyjny uczący w sposób praktyczny inwestowania na giełdzie. Już od 20 lat zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych oraz starszych klas szkół podstawowych do udziału w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej!

Organizatorami projektu są Giełda Papierów Wartościowych, Fundacja GPW oraz Partner Strategiczny Fundacja im. Lesława A. Pagi. Na najlepszy zespół czeka nagroda w wysokości 10 000 zł, a łączna pula nagród wynosi ponad 90 000 zł! SIGG to świetne przygotowanie do zarządzania własnym portfelem oraz inwestowania prawdziwych pieniędzy w przyszłości.Wstecz