Drodzy Uczniowie i Nauczyciele - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele
niedziela, 13 marca 2022 roku
Kategoria: Komunikaty

Specjalnie dla Was Uniwersytet w Białymstoku przygotował prawie 180 różnych propozycji wykładów, pokazów, warsztatów, dyskusji. Wszystko zebrane jest w jednym miejscu. Zapraszamy na www.szkoly.uwb.edu.pl.

Na stronie znajdują się potrzebne informacje o zajęciach: opis tematyki, forma w jakiej są realizowane (wykład, warsztat, dyskusja, pokaz itp.), miejsce (na uczelni, w szkole, online) i kontakt do osoby prowadzącej. Swoje propozycje przygotowały wszystkie wydziały i instytuty uczelni oraz takie jednostki jak Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku, Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze - UwB .
Na stronie są także filmy przygotowane specjalnie z myślą o maturzystach. Wkrótce pojawią się propozycje dla szczególnie uzdolnionych uczniów i pasjonatów nauki.
Więcej na:  https://bit.ly/3vVPrVq