Studniówka 2022 w II LO z BJN - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Studniówka 2022 w II LO z BJN
poniedziałek, 24 stycznia 2022 roku
Kategoria: Uroczystości

Studniówka jest prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem podczas pobytu w szkole średniej. Tegoroczni maturzyści, mogą mówić o niebywałym szczęściu. Rok temu ze względu na pandemię Studniówka nie odbyła się. W tym roku do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy impreza dojdzie do skutku. Mogło wydarzyć się wszystko - ktoś  mógł zachorować na COVID-19 i pociągnąć resztę na kwarantannę, rząd mógł wprowadzić obostrzenia, uniemożliwiające zorganizowanie imprezy. Na szczęście nic takiego nie wydarzyło się, wszyscy odetchnęli z ulgą, impreza odbyła się. Po raz pierwszy w historii szkoły Studniówkę zorganizowano poza szkołą. Bal odbył się w Czterech Porach Roku, a wspomnienia z tego wspaniałego wydarzenia zostaną na całe życie.

Fot. Sławomir Niedźwiecki