Bielskie Spotkania Młodzieży - BDK - 20_09_2021 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Bielskie Spotkania Młodzieży - BDK - 20_09_2021
poniedziałek, 20 września 2021 roku
Kategoria: Komunikaty

Fot. Lena Jurczuk

20 września uczniowie klas drugich wzięli udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Fundację Unitalent - Bielskie Spotkania Młodzieży.  Tematem przewodnim spotkania było realizowanie pasji i marzeń. Na scenie pojawili  się Adam Zdanowicz -  konstruktor rowerów, Cira i Diana Sidoruk – muzycy, Marek Włodzimirow - filmowiec, Mateusz Sacharzewski - aktor oraz liczna grupa młodych, ambitnych i przedsiębiorczych młodych bielszczan. Prowadzącym wydarzenie był absolwent naszego liceum – Krzysztof Olejniczak.

Na scenie zaprezentował się także teatr "The mask", w którym występują uczniowie naszej szkoły. Po zakończeniu spotkania, młodzież miała okazję zobaczyć wystawę Anny Kozłowskiej pt. "Moje rysowanie".

Fot. Lena Jurczuk