Kiermasz ciast 17.09.2021 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Kiermasz ciast 17.09.2021
piątek, 17 września 2021 roku
Kategoria: Pozostałe

Fot. Lena Jurczuk

17 września w naszej szkole uczniowie zorganizowali kiermasz ciast i ciasteczek. Ciasta zostały przygotowane przez uczniów, którym oczywiście pomagali rodzice.

Dla uczniów oprócz integracji, była to doskonała lekcja przedsiębiorczości, ponieważ samodzielnie zarobione pieniądze zostaną przeznaczone na działalność Samorządu Uczniowskiego.

Fot. Lena Jurczuk