Ślubowanie uczniów klas pierwszych - 15.09.2021 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Ślubowanie uczniów klas pierwszych - 15.09.2021
środa, 15 września 2021 roku
Kategoria: Komunikaty

Fot. Wiktoria Gać

15 września swój wielki dzień mieli nasi pierwszoklasiści, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. W tak ważnym wydarzeniu uczniom towarzyszyli rodzice i grono pedagogiczne.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu p. dyrektor Andrzej Stepaniuk powitał zebranych, szczególnie ciepłe słowa kierując do pierwszoklasistów. Pan Dyrektor pogratulował im wyboru szkoły, charakteryzującej się wysokim poziomem nauczania. Po wysłuchaniu przemówienia uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając rzetelnie wypełniać swoje szkolne obowiązki, zachowywać godną postawę moralną i obywatelską oraz systematycznie dążyć do rozwoju swojej osobowości, kształtując ją w duchu patriotyzmu.

Fot. Wiktoria Gać