Przyszłoroczny Maturzysto! - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Przyszłoroczny Maturzysto!
środa, 3 czerwca 2020 roku
Kategoria: Komunikaty

Po raz kolejny w Twojej szkole będą prowadzone dofinansowane kursy maturalne. W roku szkolnym 2020/2021 w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Bielsku Podlaskim będzie realizowany projekt UE, w ramach którego możesz otrzymać dofinansowanie 85% do wybranego przez Ciebie Kursu Maturalnego, a wkład własny wyniesie tylko 15%.

Ważne!

- Na kursie maturalnym powtórzysz materiał, przerobisz trudne tematy i zmotywujesz się do systematycznej nauki,

- możesz wybrać od jednego do trzech przedmiotów,

- to Ty decydujesz – zajęcia w grupach (6-10 osób) bądź indywidualne,

- zajęcia popołudniami i w weekendy,

- doświadczeni nauczyciele - egzaminatorzy.

Jak się zapisać? To proste - kliknij w link poniżej i uzupełnij formularz!

W wrześniu zaprosimy Ciebie na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w Twojej szkole, wtedy podejmiesz ostateczną decyzje o uczestnictwie w projekcie. Masz pytania napisz do nas na FB lub zadzwoń!

Opis kursu  i opinie maturzystów znajdziesz na fb.me/logos.ce

Zapisz się już teraz na Dofinansowane Kursy Maturalne!

Kamila Szczesna

Kom. 508 682 212, 517 171 162