Pedagog szkolny informuje, że uczniowie i rodzice mają możliwość konsultacji i porad drogą mailową, ewentualnie telefoniczną. - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

piątek, 27 marca 2020 roku
Kategoria: Komunikaty

Można zwracać się z różnymi problemami np. szkolnymi, rodzinnymi, gdy jesteście w trudnej sytuacji materialnej albo chcielibyście pomóc innym, ale nie wiecie jak.

Czasami czujemy, że nikt nas nie rozumie, mamy poczucie bezradności i niemocy. Warto podzielić się wtedy z kimś swoimi troskami, będzie nam na pewno łatwiej.

Będzie mi bardzo miło, jeśli  podzielicie  się swoimi radościami, nawet drobnymi sukcesami, co w dzisiejszym trudnym życiu jest szczególnie cenne i budujące.

Pozdrawiam ciepło i zapraszam do wspólnych rozmów.

Maria Nikołajuk, pedagog szkolny

m.nikolajuk@op.pl

Kontakt telefoniczny po uprzednim kontakcie mailowym.

Godziny pracy pedagoga szkolnego:

• Poniedziałek   9.00 - 11.00
  • Wtorek           8.00 - 14.20