Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 - fotorelacja - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 - fotorelacja
poniedziałek, 4 września 2017 roku
Kategoria: Uroczystości

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w obiektywie Adriana Sztabkowskiego

Pomimo tego, że wrześniowy kalendarz był dla nas łaskawy i zaczynamy rok szkolny nie pierwszego, a czwartego to jednak wciąż mamy wrażenie, że wakacje z roku na rok stają się coraz krótsze.

Nowy rok nowi my. Nowa armia pierwszoklasistów zajęła miejsce tych, którzy  odeszli  by uczyć się dalej i jeszcze więcej. Jednak stwierdzam, że tęsknią  i ta tęsknota przyprowadziła  ich dzisiaj ponownie. Ale nie tylko uczniowie ''zniknęli '’ ! Otóż  przy wejściu do szkoły nie znajdziemy już foteli i stolika w dawnym stylu retro, a gustowne sofy koloru szarego oraz nowiusieńki, jak mniemam stolik.
W kwestii atmosfery nic się nie zmieniło. Wciąż jest wspaniale! W końcu jak dzisiaj usłyszeliśmy na apelu : ,,Jesteśmy najlepszą szkołą z najlepszymi perspektywami w powiecie bielskim”.
Sparafrazowane przesłanie  na ten rok od Pana Dyrektora do maturzystów brzmi: ,,Trzeba się uczyć, matura już szybko i wierzę, że w tym roku każdy zda”
Życzymy wytrwałości kochanym nauczycielom, uczniom  chęci do nauki, naszym pierwszoklasistom aby dobrze się z nami czuli, drugoklasistom aby czuli się jeszcze lepiej niż w roku poprzednim ,a maturzystom aby byli wyjątkiem i się nie kłócili z powodu studniówki i oczywiście spełnili marzenie Dyrektora , nauczycieli , rodziców, znajomych, swoje i ZDALI MATURĘ !

DO ZOBACZENIA JUTRO O 8:00 !

Magda Malisz klasa III

Fot. Adrian Sztabkowski