XVIII Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2017 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

XVIII Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2017
niedziela, 19 lutego 2017 roku
Kategoria: Pozostałe

Informujemy o rozpoczęciu kolejnej XVIII edycji Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2017 pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Prezydenta Miasta Białegostoku i Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Północno-Wschodni.

W załączniku  regulamin konkursu. O aktualnościach dotyczących imprezy można będzie dowiedzieć się ze strony www.mdk.bialystok.pl (zakładka konkursy/fotografia) oraz ze specjalnej strony konkursu wystawafotografii.mdk.bialystok.pl

Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Współorganizatorem jest Towarzystwo Działań Twórczych „TALENT” w Białymstoku i Kodak Express Foto Centrum w Białymstoku. Patronat prasowy nad konkursem objęła Gazeta Wyborcza Oddział w Białymstoku.

Warunkiem udziału w konkursie jest do 12 kwietnia 2017 roku:

1. wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konkursu;
  2. przesłanie nam - WYŁĄCZNIE - cyfrowych plików na adres j.forfa@mdk.bialystok.pl

Udział w konkursie jest bezpłatny. W związku z licznymi pytaniami przypominamy, że tematyka prac konkursowych jest dowolna. Wręczenie nagród odbędzie się 27 maja 2017 roku w budynku Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku. O werdykcie jury powiadomimy uczestników konkursu, wyłącznie drogą mailową, do 24 kwietnia 2017 roku.

Pytania prosimy kierować na adres j.forfa@mdk.bialystok.pl

Andrzej Górski - Kurator Wystawy

Jacek Forfa - sekretariat konkursu