Mikołajki w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Mikołajki w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim
środa, 7 grudnia 2016 roku
Kategoria: Uroczystości

Fotoreportaż Łukasza Zinkiewicza

6 grudnia wolontariusze z naszej szkoły zorganizowali mikołajki dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim.

Uczestnicy imprezy bardzo chętnie udzielali się w konkursach i zabawach. Imprezę uatrakcyjniły piosenki o Mikołaju i świętach w wykonaniu Wiktorii Artemiuk i Magdaleny Malisz. Na uroczystości pojawił się Św. Mikołaj, który hojnie rozdawał prezenty i bawił się z dziećmi.

W organizacji imprezy uczestniczyli: Martyna Jankowska, Martyna Szczurzewska, Magdalena Magruk, Aleksandra Jakuc, Jakub Szymoniuk. Opiekun mgr Maria Nikołajuk