Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016
piątek, 24 czerwca 2016 roku
Kategoria: Uroczystości

Wstajesz rano, a i tak się spóźniasz.. wpadasz do szkoły – wzrok od razu na tablicę ogłoszeń, myślisz sobie: ,,może mam szczęśliwy numer?” Jednak nie ... TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ !! Wakacje kochani. Miną dwa miesiące i przypomnimy sobie o  arcyciężkich  plecakach i spotkamy znowu  tych, którzy stali się częścią naszej codzienności.

Mówi się, że koniec roku to czas pożegnań. Dzisiaj  wszyscy się o tym przekonaliśmy. Pożegnaliśmy 2 cudowne nauczycielki. Po wieloletniej pracy w naszej szkole Pani Profesor  Anna Brzozowska  nauczycielka języka białoruskiego zaczęła, jak sama przyznała ‘’nowy etap’’.  Ciężko nam sobie teraz wyobrazić szkoły bez Pani Brzozowskiej, gdyż wnosiła do szkoły tyle energii i  była sercem białoruskości II Liceum, a jak żyć bez serca? Na szczęście zapewniła, że będzie nas bardzo często odwiedzać. Jako druga opuściła nas Pani Profesor Magdalena Dudek, nauczycielka wychowania fizycznego, która była z nami tylko rok, ale przez ten czas zdążyła rozruszać nasze kości. Będzie nam Pań OKROPNIE brakować.
Część oficjalna miała miejsce na sali gimnastycznej. Po przemówieniu Pana Dyrektora  zostały rozdane świadectwa i nagrody nie tylko za dobre wyniki w nauce, ale także za osiągnięcia sportowe, artystyczne i za działalność w wolontariacie. Uroczystość wzbogaciły utwory muzyczne.
Życzymy wszystkim ciepłych, dobrych wakacji, uważajcie na siebie, bądźcie ostrożni ! WIDZIMY SIĘ WE WRZEŚNIU :-)
Magdalena Malisz

Fot. Ewelina Samosiuk