„Uczniowie-uczniom”. Prezentacja dorobku artystycznego uczniów w roku szk. 2015/2016 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

wtorek, 14 czerwca 2016 roku
Kategoria: Uroczystości

14 czerwca odbyła się prezentacja dorobku artystycznego uczniów w roku szk. 2015/2016.

Zbliżający się koniec roku szkolnego jest doskonałą okazją, by zaprezentować społeczności szkolnej dorobek artystyczny uczniów wypracowany na zajęciach pozalekcyjnych, a prezentowany w ciągu roku szkolnego w wielu konkursach na szczeblu miejskim, powiatowym oraz wojewódzkim. Spotkanie było okazją do poznania talentów wokalnych, tanecznych, recytatorskich i teatralnych uczniów naszej szkoły.
Spotkanie prowadziły Wiktoria Hornowska i Justyna Jakubiuk z kl. I B.

Fot. Ewelina Samosiuk