Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach trzecich. - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach trzecich.
piątek, 29 kwietnia 2016 roku
Kategoria: Uroczystości

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odegraniem hymnu narodowego. Pan dyrektor Andrzej Stepaniuk dokonał podsumowania osiągnięć absolwentów w ciągu trzyletniego okresu nauki w liceum. Wraz z wychowawcami dokonał wręczenia nagród i wyróżnień uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole oraz brali czynny udział w pracy różnych organizacji szkolnych i pozaszkolnych.

W imieniu maturzystów głos zabrała Katarzyna Chmur. Wyrazy serdeczności starszym kolegom przekazała także przedstawicielka klas drugich, Dominika Nowicka. Absolwenci poszczególnych klas byli zapraszani po odbiór świadectw, listów gratulacyjnych i nagród, które odbierali z rąk Dyrektora Szkoły i Wychowawców. Szczęśliwi, aczkolwiek wzruszeni maturzyści po zakończeniu części oficjalnej udali się do klas na spotkanie ze swoimi kolegami oraz wychowawcami.

Naszym absolwentom życzymy szczęścia w dalszym życiu, wytrwałości w dążeniu do upragnionych celów oraz pomyślnie zdanej matury.

Fotorelacja Grzegorza Ignatowicza

Fot. Justyna Marczuk