Osiągnięcia - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Osiągnięcia - Rok szkolny 2018/2019

[ Archiwum rok szkolny 2014/2015 ]
[ Archiwum rok szkolny 2013/2014 ]
[ Archiwum rok szkolny 2012/2013 ]
[ Archiwum rok szkolny 2011/2012 ]
[ Archiwum rok szkolny 2010/2011 ]
[ Archiwum rok szkolny 2009/2010 ]
[ Archiwum rok szkolny 2008/2009 ]
[ Archiwum rok szkolny 2007/2008 ]
Finałowe spotkanie z Unitalentem - fotoreportaż Justyny Demianiuk
piątek, 24 maja 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Fantastyczne spotkanie z młodzieżą z Bielska Podlaskiego - Jasiek Mela przekazał nam mnóstwo pozytywnej energii. - Polubmy siebie - to główne przesłanie Jaśka Meli. W projekcie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.


Czytaj więcej
Finałowe spotkanie z Unitalentem
czwartek, 23 maja 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Fot. Slawomir Niedźwiecki

23 maja w auli I LO w Bielsku Podlaskim odbył się wielki finał projektu "Nie tylko święci garnki lepią". Swoją obecnością zaszczycił nas Jasiek Mela, który opowiadał o pasjach i emocjach w życiu i biznesie! 


Czytaj więcej
Finał projektu "Nie tylko święci garnki lepią"
czwartek, 23 maja 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

23 maja br. w auli I LO w Bielsku Podlaskim odbył się wielki finał projektu skierowanego do młodzieży ze szkół średnich w Bielsku Podlaskim "Nie tylko święci garnki lepią". W projekcie uczestniczyli m.in. uczniowie naszej szkoły. Gościem specjalnym wydarzenia był Jasiek Mela, który opowiadał o pasjach i emocjach w życiu i biznesie!

Spotkanie zorganizowała Fundacja Unitalent. Celem Fundacji jest działalność na rzecz dobra publicznego w zakresie rozwoju przedsiębiorczości i innych indywidualnych aktywności na terenie działania Grupy Unibep, w tym na terenie województwa podlaskiego, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Innymi celami Fundacji są: promowanie postaw proprzedsiębiorczych i proaktywnych, edukowanie, rozwijanie i wspieranie talentów biznesowych i innych oraz promocja i organizacja wolontariatu pracowniczego.


Wielki finał projektu "Nie tylko święci garnki lepią"
poniedziałek, 20 maja 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Już za kilka dni wielki finał projektu "Nie tylko święci garnki lepią" ‼

Swoją obecnością zaszczyci nas Jasiek Mela, który opowie o pasjach i emocjach w życiu i biznesie! 23 MAJA godz. 11.00 Aula I LO w Bielsku Podlaskim

Będzie się działo! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Matura 2019
niedziela, 5 maja 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki


Prezentujemy Ranking IT Szkoła sporządzony na dzień 29.04.2019
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki


Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach trzecich 26.04.2019
piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Fotoreportaż Aleksandra Zinkiewicz

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odegraniem hymnu narodowego. Pan dyrektor Andrzej Stepaniuk dokonał podsumowania osiągnięć absolwentów w ciągu trzyletniego okresu nauki w liceum. Wraz z wychowawcami dokonał wręczenia nagród i wyróżnień uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole oraz brali czynny udział w pracy różnych organizacji szkolnych i pozaszkolnych. Najlepsi sportowcy otrzymali puchary z rąk Pani Justyny Iganowicz-Car i Pana Eugeniusza Bedeniczuka.

W imieniu maturzystów głos zabrał Jakub Wieremiejuk. Wyrazy serdeczności starszym kolegom przekazała także przedstawicielka klas drugich, Natalia Burak. Absolwenci poszczególnych klas byli zapraszani po odbiór świadectw, listów gratulacyjnych i nagród, które odbierali z rąk Dyrektora Szkoły i Wychowawców. Szczęśliwi, aczkolwiek wzruszeni maturzyści po zakończeniu części oficjalnej udali się do klas na spotkanie ze swoimi kolegami oraz wychowawcami.

Naszym absolwentom życzymy szczęścia w dalszym życiu, wytrwałości w dążeniu do upragnionych celów oraz pomyślnie zdanej matury.


Zawody finałowe XLV Olimpiady Geograficznej
środa, 17 kwietnia 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

W dniach 11 – 14 kwietnia 2019r. odbyły się w Kołobrzegu zawody finałowe XLV Olimpiady Geograficznej. Uczennica naszej szkoły Aleksandra Kaliszuk zdobyła tytuł finalisty. Gratulujemy. Opiekunem uczennicy była mgr Małgorzata Korolczuk.


Finał V Olimpiady Wiedzy Biologicznej
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Dnia 6 kwietnia 2019r. odbył się trzeci etap - finał V Olimpiady Wiedzy Biologicznej organizowanej przez Instytut Biologii Wydziału Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Białymstoku.

Uczennica naszej szkoły Wiktoria Artemiuk zdobyła tytuł finalisty.  Gratulujemy! Opiekunem uczennicy jest mgr Sylwia Radkiewicz


Wieczór z książką prawosławną - fotoreportaż Aleksandry Zinkiewicz
niedziela, 14 kwietnia 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Fot. Aleksandra Zinkiewicz

11 kwietnia w Naszej Szkole obył się „Wieczór z książką prawosławną”, poświęcony pamięci o. Konstantego Bajko i o. Grzegorza Sosny.


Czytaj więcej
Nasze dziewczyny na Politechnice Białostockiej
czwartek, 11 kwietnia 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

W czwartek (11.04) w całym kraju odbywały się wydarzenia pod wspólnym hasłem Dziewczyny na Politechniki. W konferencji na Politechnice Białostockiej wzięły udział dziewczyny z naszej szkoły Karolina Hryniewicka i Katarzyna Łukaszuk.


Czytaj więcej
64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
środa, 10 kwietnia 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Dnia 05.04.2019 w Spodkach WOAK w Białymstoku odbyły się Wojewódzkie Eliminacje 64 OKR. W turnieju recytatorskim w kategorii młodzieżowej II miejsce oraz awans do szczebla centralnego zdobyła uczennica naszej szkoły Maria Tarasiuk.


XXIII Turniej Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich
środa, 10 kwietnia 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki


40. konkurs „Sceniczne słowo”
niedziela, 7 kwietnia 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

fot. Anna Petrovska

W dniu 3 kwietnia 2019 r. odbył się 40. konkurs „Sceniczne słowo”. Corocznie jest on skierowany do uczniów szkół średnich. Uczniowie przygotowują małą formę sceniczną lub recytację poezji i prozy w języku białoruskim. W środę uczniowie prezentowali swój talent na scenie BTSK w Białymstoku. 


Czytaj więcej
Centralny etap Republikańskiej Olimpiady Języka Białoruskiego oraz Literatury Białoruskiej
czwartek, 4 kwietnia 2019 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

W dniach 25-29.03.2019 r. w Mohylewie odbył się centralny etap Republikańskiej Olimpiady Języka Białoruskiego oraz Literatury Białoruskiej. W tegorocznej olimpiadzie wzięło udział 118 uczniów, w tym 3 uczniów z naszej szkoły: Julia Bańkowska, Aleksandra Zinkiewicz i Michał Kozłowski. Stronę białoruską reprezentowali uczniowie klasy 9, 10 oraz 11 ze wszystkich obwodów.


Czytaj więcej
<1 2 3 4 5 6 >