Nasi uczniowie nagrodzeni podczas uroczystości podsumowania roku sportowego w Bielsku Podlaskim - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

czwartek, 10 grudnia 2015 roku

Fot. Archiwum www.ibielsk.pl

7 grudnia 2015 roku w Bielsku Podlaskim odbyło się podsumowanie roku sportowego, na którym nagrodzeni oraz wyróżnieni zostali najlepsi w swoich dyscyplinach – pływacy, lekkoatleci oraz zawodnicy lokalnych klubów.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Elwira Andrusiewicz, Wioletta Biełach , Aron Białowieżec, Mirosław Mieszczeriakow, Magdalena Michalewicz, Karolina Sosna, Tomasz Malec, Martyna Szczurzewska, Natalia Tomczuk, Joanna Fiedoruk, Grzegorz Zinkiewicz. Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji na www.ibielsk.pl