XLVI Olimpiada Języka Rosyjskiego - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

XLVI Olimpiada Języka Rosyjskiego
środa, 18 marca 2015 roku

W Białymstoku 07 marca 2015 roku odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Języka Rosyjskiego. Nasze Liceum reprezentowali uczniowie: Urszula Lipato (IIIb), Adrian Iwaniuk (IIb), Safia Nidae (IIb), Bociuk Wioletta (IId), Aleksandra Terechowicz (IIc), Urszula Śliwko (Id), Karolina Tkaczuk (Ia).

Decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Języka Rosyjskiego do eliminacji centralnych zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 86 punktów. Z naszej szkoły w zawodach III stopnia (eliminacje centralne) w Warszawie w dniach  11- 12 kwietnia 2015 roku będą brały  udział: Urszula Lipato (I miejsce w eliminacjach okręgowych), Urszula Śliwko (III miejsce), Aleksandra Terechowicz (IV miejsce).

Opiekunowie: Helena Wasiluk, Alicja Nidae.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fot. Urszula Lipato