Nasza Szkoła ponownie otrzymała tytuł „Srebrnej Szkoły” - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Nasza Szkoła ponownie otrzymała tytuł „Srebrnej Szkoły”
środa, 14 stycznia 2015 roku

14 stycznia 2015r. w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015.

Jaka jest dobra szkoła ponadgimnazjalna? Na pewno – taka, która zapewnia najlepszy start do dorosłego życia. Można bez przesady powiedzieć, że od tej szkoły zależy przyszłość: uczniów, uczelni, gospodarki, całego kraju.

Z dumą informujemy, że II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim ponownie otrzymało "Srebrną Tarczę" - znak najwyższej jakości szkoły.

Nasze Liceum w Rankingu Liceów Ogólnokształcących zajęło:
•    11. miejsce na Podlasiu
•    282. miejsce w Polsce (na kilka tysięcy liceów ogólnokształcących)
w Podrankingu Szkół Olimpijskich II LO z BJN  zajęło 5. miejsce na Podlasiu i 50. miejsce w kraju.

Zdobycie miejsca w czołówce  Rankingu jest dla Naszego Liceum zasłużonym powodem do dumy.

Ranking Liceów 2015 - woj. podlaskie