Nasze Liceum najlepsze w powiecie bielskim we współzawodnictwie sportowym - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Nasze Liceum najlepsze w powiecie bielskim we współzawodnictwie sportowym
poniedziałek, 9 września 2013 roku
Kategoria: Sport

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2012/2013 O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY

Współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego w roku szkolnym 2012/2013 prowadzone było w trzech kategoriach: głównej (łącznej) oraz dziewcząt i chłopców. Program współzawodnictwa obejmował 17 dyscyplin sportowych, w których zorganizowanych zostało 50 imprez wojewódzkich (ponadpowiatowych) z udziałem 6083 zawodników i zawodniczek reprezentujących 706 zespołów szkolnych. Szczegółowe dane z podziałem na poszczególne dyscypliny przedstawia tabela:
[zobacz...]