Zlot OSEhero 2023_2024 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Zlot OSEhero 2023_2024
piątek, 28 czerwca 2024 roku

W dniach 27-28.06 br. w Warszawie, odbył się Zlot OSEhero - spotkanie nauczycieli, którzy aktywnie promują wiedzę o bezpieczeństwie w internecie wśród uczniów, rodziców i innych pedagogów!

Dwa intensywne dni rozmów o bezpieczeństwie cyfrowym, o standardach ochrony małoletnich, o higienie cyfrowej. Spotkania z edukatorami, autorytetami i niesamowitymi nauczycielami z całej Polski. Wydarzenie, to także wyjątkowi goście: Przemysław Kuna – zastępca dyrektora NASK ds. Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej oraz Krzysztof Gawkowski – wicepremier, minister cyfryzacji Ministerstwo Cyfryzacji.

– OSEhero – najlepsi z najlepszych – powiedział minister Krzysztof Gawkowski podczas swojego wystąpienia na Zlocie OSEhero. Dziękuję za ten wielki projekt społeczny. W Waszych lokalnych społecznościach, w Waszych szkołach bierzecie odpowiedzialność za budowanie kompetencji cyfrowych, higieny cyfrowej, bezpieczeństwa w sieci, też odpowiedzialności za to, jak kształcone są polskie dzieci. (…).

Fot. Materiały projektu OSEhero 2023_2024