Zofia Prokopiuk została finalistą XXXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Zofia Prokopiuk została finalistą XXXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
niedziela, 9 czerwca 2024 roku

Uczennica klasy IVb, Zofia Prokopiuk (obecnie absolwentka szkoły), została finalistą XXXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Godnie reprezentowała województwo podlaskie oraz naszą szkołę w finale centralnym olimpiady, który odbył się w dniach 7-9 czerwca br. w Jedlni Letnisko. Województwo podlaskie reprezentowało siedem osób, tylko dwie z nich uzyskało tytuł finalisty. W programie olimpiady znalazły się zajęcia terenowe w przepięknej Puszczy Kozienickiej. Głównym sponsorem olimpiady jest Toyota, dlatego młodzież i nauczyciele mogli odbyć jazdę najnowszymi modelami Toyoty.

Irena Trojanczuk - opiekun reprezentacji województwa podlaskiego.