Adrian Oniszczuk z kl. I A został laureatem III miejsca w konkursie RPOWP "Szlakiem podlaskich projektów" - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

środa, 30 listopada 2011 roku

W dniu 30 listopada br. ogłoszono wyniki konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego – Departament Zarządzania RPO "Szlakiem podlaskich projektów". Miło nam poinformować, że III miejsce w konkursie, nagrodę pieniężną 1000 zł oraz zestaw turystyczny RPOWP zdobył Adrian Oniszczuk z kl. I A za projekt "Projekty unijne w Bielsku Podlaskim". W konkursie brała udział również Anna Kubajewska z kl. I A, której przyznano  wyróżnienie za wkład pracy włożony w przygotowanie materiału oraz za pomysłowe ujęcie tematu. Gratulujemy! Opiekunem uczniów był Sławomir Niedźwiecki.

Konkurs skierowany był do wszystkich, którzy mieli pomysł na ciekawą trasę śladami funduszy europejskich w naszym regionie. Uczestnicy mogli tworzyć szlaki tematyczne odpowiadające tematyce Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2007-2013. Każdy szlak zgłoszony do konkursu mógł być opisany i przedstawiony w dowolnej formie artystycznej np. multimedialnej, fotograficznej, rysunkowej, malarskiej, komiksowej itp.

Zapraszamy do zapoznania się z pracami naszych uczniów:

Adrian Oniszczuk "Projekty unijne w Bielsku Podlaskim" III miejsce

Na potrzeby publikacji powstała mapa projektów RPOWP w Bielsku Podlaskim i strona internetowa opublikowana pod adresem: www.projektybielsk.tk

Anna Kubajewska "Szlakiem projektów unijnych na Ziemi Bielskiej" - przyznano wyróznienie za wkład pracy włożony w przygotowanie materiału oraz za pomysłowe ujęcie tematu. Uwaga ! Dokument ma ok. 30 MB, trzeba trochę poczekać na wczytanie pliku!!!

Strona internetowa Anny Kubajewskiej: Orla-Bielsk Podlaski

Strona internetowa konkursu, prace laureatów, regulamin konkursu, etc.