Nagroda Edukacyjna Oddziału Białostockiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

środa, 7 grudnia 2022 roku

Miło mi poinformować, że 7 grudnia br. otrzymałem Nagrodę Edukacyjną Oddziału Białostockiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego – wyróżnienie za osiągnięcia w zakresie edukacji informatycznej i wykorzystania narzędzi TIK w dydaktyce.

Wręczenie nagród obyło się na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej podczas konferencji „Edukacja informatyczna. Bezpieczna cyberprzestrzeń”.

Celem przyznawania Nagrody jest m.in.: uhonorowanie osób/instytucji zasłużonych dla rozwoju edukacji informatycznej i popularyzacji informatyki, promowanie rozwoju edukacji informatycznej i popularyzacja informatyki. Dziękuję Panu Dyrektorowi Andrzejowi Stepaniukowi za wskazanie mojej osoby do nagrody.

Na Wydziale Informatyki miałem przyjemność spotkać się z trzema absolwentami naszej szkoły, z których jeden jest studentem III semestru Informatyki, a będąc uczniem uczęszczał do klasy z rozszerzoną matematyką, informatyką i fizyką, zdał maturę z informatyki oraz zaliczył kilka kursów w Lokalnej Akademii Cisco.