Turniej gry planszowej „Czas na Start-up!” - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Turniej gry planszowej „Czas na Start-up!”
środa, 23 października 2019 roku

Dyrekcja szkoły zaprasza uczniów do udziału w Turnieju gry planszowej „Czas na Start-up!”, organizowanych przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”.

Turniej zostanie zorganizowany na dwóch poziomach: wojewódzkim oraz finałowym w Warszawie. Podczas gry uczniowie będą walczyć o stworzenie najlepszego na rynku start-upu.

Uczniowie zainteresowani udziałem w Turnieju proszeni są o zgłoszenie się do Dyrekcji celem wyznaczenia Opiekuna Drużyny. Nasza szkoła może zgłosić maksymalnie 2 pięcioosobowe Drużyny (4 zawodników/czek głównych i jeden/na zawodnik/czka rezerwowy/a).

Udział w Turnieju to nie tylko dobra zabawa, szansa na kreatywne spędzenie czasu, ale też możliwość zdobycia cennych nagród o wartości 1250,00 zł (laureaci) oraz 800,00 (pozostali finaliści).

Szczegóły turnieju dostępne są w zakładce „Regulamin rozgrywek” na stronie www.lekcjaofunduszach.pl

Zapraszamy!